Favorilerine Ekle | Giriş Sayfan Yap | Tavsiye Et

Kurs Tanıtım Sayfası | Süper Üye Kimdir? | Menü Tasarımı Konulu Örnek Ders
Kod İndir| Hazır Kodlar | Makaleler| İpuçları | VB .NET Kursu | Dersler | Forum | Alt Bölümler | Servisler
    Merhaba Misafir
    Anasayfa » Forum Anasayfa » Kategori: C/Visual C++/C#
Üye Girişi
Kullanıcı Adı:  
Şifre : 
Kaydet ?
Siteden tam olarak faydalanabilmek için üye olmalısınız.
Unuttuğunuz şifrenizi öğrenebilmek için kayıt sırasında verdiğiniz Hatırlatma Cevabı'nı bilmeniz gereklidir.
Şifre hatırlatma işlevini sadece 3 defa kullanma hakkınız vardır.
Kullanıcı adını ve şifresini unutan üyelere email ile yardım verilmez.

Aktivasyon Gelmedi mi?Aktivasyon mesajınız email adresinize gelmedi mi?
Buraya tıklayarak bir kez daha aktivasyon mesajı gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Lütfen email hesabınızın BULK ve SPAM klasörlerini de kontrol ediniz.
Rastgele Makale

Private ve Public Yordamlar

Yazar: Webmaster
Bu makale Memik Yanık′ın izni ile yayınlanmaktadır.

Webmasterlar
Sitenize Ekleyin!
Sitenizde "Son Eklenen 10 Visual Basic Yazısı"'nı göstermek ve içeriğini zenginleştirmek için buraya tıklayınız.

Vbasicmaster.com'a link verin!
Aşağıdaki minik banneri sitenize eklemek için tıklayın!

Üye Sayısı:
Ziyaretçiler nerede?

"[Visual Basic] Erişim Reddedildi!"

Merhaba değerli vbasicmaster.com üyeleri konuyu doğru yere mi açtım tam bilmiyorum fakat visual basic de yaptığım bir projede bir sorunum var.Visual Basic 2010 kullanıyorum projeyi relase ettikten sonra belgelerimden exe'sini alıyorum masaüstüne çalıştırdığımda bende problemsiz olarak çalışıyor fakat başka bir arkadaşa denemesi için attığımda program yerel diske dosya kayıt etmeye çalıştığında erişim engellendi yazısıyla karşılaşıyor.Fakat yönetici olarak çalıştırınca böyle bir sorun yok.CurDir,SystemDirectory,CurrentDirectory,hometpatch,homedrive gibi farklı şeyler denedim ama maalesef sonuç aynı arkadaşlarda erişim engellendi hatası veriyor.Yaptığım exe'yi kullanacak arkadaşların böyle bir problemle karşılaşmamasını istiyorum nasıl sorunuma çözüm bulabilirim.

Ekran Görüntüsü: http://i55.tinypic.com/10ndfsz.jpg

Not: Ben de Windows 7 kullanıcısıyım deneyen arkadaşlarda..

Dipnot: Ekran görüntüsünde .rar olan dosyada hata vermiş dosya türü txt oluncada aynı hatayı veriyor genel olarak bir çözüm bulabilirmiyiz bu hataya.Şimdiden teşekkürler.

Üyeye Özelden Mesaj At Broke | 31.08.2011 01:25

unexeptedhandler i bir event ile yakala bak bakalım neymiş derdi...

Üyeye Özelden Mesaj At xxxmcs | 21.05.2012 20:36

Tüm Kategoriler | C/Visual C++/C# | C/Visual C++/C#  1. Sayfa
© Hakan Ersöz 2000-2013| Üyelik Sözleşmesi | | Ödeme Bildirimi
Sitemizden yenilikleri hemen öğrenin, pop upları engelleyin, chat yapın... ToolBarımızı indirin:
Vasicmaster Toolbar'ı indirin