Favorilerine Ekle | Giriş Sayfan Yap | Tavsiye Et

Kurs Tanıtım Sayfası | Süper Üye Kimdir? | Menü Tasarımı Konulu Örnek Ders
Kod İndir| Hazır Kodlar | Makaleler| İpuçları | VB .NET Kursu | Dersler | Forum | Alt Bölümler | Servisler
    Merhaba Misafir
    Anasayfa » Forum Anasayfa » Kategori: Windows/Linux
Üye Girişi
Kullanıcı Adı:  
Şifre : 
Kaydet ?
Siteden tam olarak faydalanabilmek için üye olmalısınız.
Unuttuğunuz şifrenizi öğrenebilmek için kayıt sırasında verdiğiniz Hatırlatma Cevabı'nı bilmeniz gereklidir.
Şifre hatırlatma işlevini sadece 3 defa kullanma hakkınız vardır.
Kullanıcı adını ve şifresini unutan üyelere email ile yardım verilmez.

Aktivasyon Gelmedi mi?Aktivasyon mesajınız email adresinize gelmedi mi?
Buraya tıklayarak bir kez daha aktivasyon mesajı gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Lütfen email hesabınızın BULK ve SPAM klasörlerini de kontrol ediniz.
Rastgele Makale

kayıt işlemleri

Yazar: v_basic
kayıt işlemleri(optionbox)da işlemler

Webmasterlar
Sitenize Ekleyin!
Sitenizde "Son Eklenen 10 Visual Basic Yazısı"'nı göstermek ve içeriğini zenginleştirmek için buraya tıklayınız.

Vbasicmaster.com'a link verin!
Aşağıdaki minik banneri sitenize eklemek için tıklayın!

Üye Sayısı:
Ziyaretçiler nerede?

"benim mikrofon acma kapama butonum pasif o yüzden mikrofonum calışmıyor nasıl aca bilirim"

msn den sesim diğer tarafa gitmiyor mikrofon kapalı olduğu icin sesli konuşma yapamıyorum acma butonu pasif nasıl aca bilirim bana yardımcı olurmusunuz

Üyeye Özelden Mesaj At oktayguneser | 03.04.2007 14:49

Msnde Araçlar/Ses ve Görüntü kurulumu var oradan önce aygıtlarını adım adım msne tanımlaman gerekiyor yoksa bu tarz sorunlar yaşarsın. İlk adımda hoparlör testi vardır ses gelmez ise seçeneklerden uygun olan ses kartına ait seçeneği seçersin. Sonraki adımda mikrofon testi vardır. Orada da ses gelmez ise ses kartına ait olan uygun seçeneği seçersin. En son olarak da görüntü testi yani kamera testi vardır. Eğer makinende tv kartı felan varsa bu varsayılandır o yüzden seçeneklerden değiştip kameranın özelliğini taşıyan seçeneği seçmelisin. Bu diğer ses seçenekleri içinde geçerli bluetooth gibi aygıtlar varsa ses seçeneklerinde çakışmalar yapıyor bunları el ile buradan yapılandırıyorsun.

Üyeye Özelden Mesaj At by_anderson | 05.08.2007 00:40

Tüm Kategoriler | Windows/Linux | Windows/Linux  1. Sayfa
© Hakan Ersöz 2000-2013| Üyelik Sözleşmesi | | Ödeme Bildirimi
Sitemizden yenilikleri hemen öğrenin, pop upları engelleyin, chat yapın... ToolBarımızı indirin:
Vasicmaster Toolbar'ı indirin